High School Musical Fantasy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

High School Musical Fantasy

HSM FaNTaSy'Ye GiR SeN dE BiZe KaTıL! :) :)

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Karakterlerimizi Konuşturalım! =)

2 posters
YazarMesaj
Ashley_Love

Ashley_Love

Kadın Mesaj Sayısı : 33
HSM'de Temsil Ettiğiniz Ünlü : Sharpay Evans

Karakterlerimizi Konuşturalım! =) Empty
MesajKonu: Karakterlerimizi Konuşturalım! =)   Karakterlerimizi Konuşturalım! =) Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 7:26 pm

herkes karakterini konuşturacak.başlıalım! Çok Mutlu
Ah!Tam tahmin ettiim gibi!Mercan mavisi tenine uyuyor!Troy ten renklerimiz ne kadar uyumlu değil mi? Gülümseme
roysroys

roysroys

Kadın Mesaj Sayısı : 15
HSM'de Temsil Ettiğiniz Ünlü : Gabriella

MesajKonu: Geri: Karakterlerimizi Konuşturalım! =)   Karakterlerimizi Konuşturalım! =) Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 7:29 pm

gabriella=ahh sharpay!rahat bıraksana çocuğu...(aklı sıra hava atıyo... Küsmüş )
Ashley_Love

Ashley_Love

MesajKonu: Geri: Karakterlerimizi Konuşturalım! =)   Karakterlerimizi Konuşturalım! =) Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 7:40 pm

neee ooo benim kazanmam seni çıldırtıo mu gab hanım?? Dil Çıkaran Dil Çıkaran
roysroys

roysroys

MesajKonu: Geri: Karakterlerimizi Konuşturalım! =)   Karakterlerimizi Konuşturalım! =) Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 7:43 pm

ne çıldırmak mı?saçmalama!ben kimseyle ne uğraşmak ne de benle uğraşılmasını isterim neden bizi rahat bırakmıyorsun 2. film oldu sen hala troyun peşindesin!!!!!! Kızgın
Ashley_Love

Ashley_Love

MesajKonu: Geri: Karakterlerimizi Konuşturalım! =)   Karakterlerimizi Konuşturalım! =) Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 7:45 pm

ne o?troyla benim derdim seni mi gerdi? Dil Çıkaran ayrıca sen asla troya uygun biri olamadın ve asla da olamayacaksn!bunu o domuz kafandan çıkart!!!! Çok Kızgın Çok Kızgın Çok Kızgın Çok Kızgın Çok Kızgın Çok Kızgın
roysroys

roysroys

MesajKonu: Geri: Karakterlerimizi Konuşturalım! =)   Karakterlerimizi Konuşturalım! =) Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 7:46 pm

ay dertlerinizi yesinler güzelim.... Gözleri Parlayan
Ashley_Love

Ashley_Love

MesajKonu: Geri: Karakterlerimizi Konuşturalım! =)   Karakterlerimizi Konuşturalım! =) Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 7:50 pm

eminim benim derdim seninkinden daha tatlıdırr!!! Çok Kızgın Çok Kızgın Çok Kızgın Çok Kızgın ayrıcana da troyla olan işime karışma ukala şey!eğer sen gelmeseydin herşey daha güzel olacaktı!ayrıca bırak 2. filmi 200. film gelse bile troyun peşini bırakmam!!! Çok Kızgın Çok Kızgın Çok Kızgın Çok Kızgın
roysroys

roysroys

MesajKonu: Geri: Karakterlerimizi Konuşturalım! =)   Karakterlerimizi Konuşturalım! =) Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 7:52 pm

ay yaşayamayacağın hayali aşkın peşinden koşmaya devam et anlamıyomusun kızım troy seni de beni de sattı şuan da yeni bir kızla çıkıyor Dil Çıkaran
Ashley_Love

Ashley_Love

MesajKonu: Geri: Karakterlerimizi Konuşturalım! =)   Karakterlerimizi Konuşturalım! =) Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 7:53 pm

NEEEE??????!!!!!!!!AAA HAYIIR!!!TROOOOOOOOOOOOOOYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Şaşırmış Şaşırmış Şaşırmış Şaşırmış Şaşırmış Şaşırmış
roysroys

roysroys

MesajKonu: Geri: Karakterlerimizi Konuşturalım! =)   Karakterlerimizi Konuşturalım! =) Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 7:54 pm

ay amma da safsın kız troy gerçekten sevgiye kavuşursa ben olmasam da çok mesut olurum... Gözleri Parlayan
Ashley_Love

Ashley_Love

MesajKonu: Geri: Karakterlerimizi Konuşturalım! =)   Karakterlerimizi Konuşturalım! =) Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 7:55 pm

beni saf yerine koymanın hesabını ödiceksn!kimya ineği!!! Çok Kızgın Çok Kızgın Çok Kızgın Çok Kızgın
roysroys

roysroys

MesajKonu: Geri: Karakterlerimizi Konuşturalım! =)   Karakterlerimizi Konuşturalım! =) Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 7:58 pm

ödeyemem param kalmadı annem ve babamda dışarıya çıktığımı bilmiyor(aman kızım hastalanmasın!!!!!!)sharpay aslında çok tatlı bir kızsın zenginsin güzelsin....ama tek eksiğin var. Küsmüş herşeyi kazanabileceğini düşünmek.seni ufak gösterende bu Aklı Karışmış yakışıklı erkeklere kapılma kızım sonra kandırılırsın!!!! Şok Olmuş 2
Ashley_Love

Ashley_Love

MesajKonu: Geri: Karakterlerimizi Konuşturalım! =)   Karakterlerimizi Konuşturalım! =) Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 8:01 pm

1)evet sen fakir ve ezik bir şahıssızsın.
2)evet çok tatlı ve güzelim. Gülümseme
3)benim hiçbir eksiğim yok tmm mı??!!! Çok Kızgın Çok Kızgın Çok Kızgın Çok Kızgın
4)ben zekiyim cnm senin gibi herşeye kanmam.
roysroys

roysroys

MesajKonu: Geri: Karakterlerimizi Konuşturalım! =)   Karakterlerimizi Konuşturalım! =) Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 8:03 pm

az önce kandın ama değilmi? Dil Çıkaran
ayrıca beni çok istemiyosan bende giderim troyda zati peşimden sürüne sürüne gelir sharpay!!!!!!ve sharpettelerinde berbat dans yapıyo!!!!!! Dil Çıkaran bu kadar cnm yüreğin varsa hadi cvp yaz!!!!! Dil Çıkaran
Ashley_Love

Ashley_Love

MesajKonu: Geri: Karakterlerimizi Konuşturalım! =)   Karakterlerimizi Konuşturalım! =) Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 8:07 pm

1)hayır kanmadım!!sadece ro-rol yapıordm! Çok Kızgın Çok Kızgın
2)sana asla kanmam troy senin değil bnm peşimdee Çok Kızgın Çok Kızgın
3)senden daha güzel dans yaptıkları kesin!! Çok Kızgın Çok Kızgın
4)ona bakarsan sen moda denen birşey duymamışsın! Çok Kızgın Çok Kızgın
5)tipsiz ve ahmağın tekisin!! Çok Kızgın Çok Kızgın
6)kendini ukala sanan bir ineksin!!! Çok Kızgın :@AYRICA ŞUNU BİL DÜNYADAKİ EN UKALA EN ZENGİN VE EN GÜZEL KIZ BENİM!!BEN SENİ GÜZELLİİMLE PARAMLA HANIMEFENDİLİİMLE UKALALIIMLA DÖVERİM Bİ KERE!!! Çok Kızgın Çok Kızgın
roysroys

roysroys

MesajKonu: Geri: Karakterlerimizi Konuşturalım! =)   Karakterlerimizi Konuşturalım! =) Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 8:11 pm

OKULDA SANIRIM DIŞ GÜZELLİK KONUSU GEÇERKEN YA UYUMUŞSUN YADA GEVEZELİK YAPIYORDUN... Aklı Karışmış AYRICA SENİN BİZİM OKULDA NE İŞİN VAR?GİT ZENGİNLER OKULUNA KIZIM ORDA HAVA AT ÇÜNKÜ BURASI SENİN DİLİNDE EZİKLER OKULU!!!!! Küsmüş
Ashley_Love

Ashley_Love

MesajKonu: Geri: Karakterlerimizi Konuşturalım! =)   Karakterlerimizi Konuşturalım! =) Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 8:12 pm

EVET ÇNKÜ TROY DIŞINDA HE-HEPİNİZ E-EZİKSİNİZ!! Küsmüş BEN A-ALIŞVERİŞE GİDİORM TMM MI??!!!! Çok Kızgın Çok Kızgın Çok Kızgın
roysroys

roysroys

MesajKonu: Geri: Karakterlerimizi Konuşturalım! =)   Karakterlerimizi Konuşturalım! =) Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 3:18 pm

tmm deil Ünlem Ünlem Ünlem Ünlem Ünlem Ünlem Ünlem Ünlem

Karakterlerimizi Konuşturalım! =)
1 sayfadaki 1 sayfası